Škole-sudionice natječaja

Karta 87 škola

Na natječaj ovogodišnje Smotre odazvalo se 87 osnovnih škola iz svih kajkavskih krajeva.

Abecedni slijed osnovnih škola koje su sudjelovale na natječaju 38. Smotre
(Područne škole natječu se samostalno i neovisno o matičnoj školi!)

1. I. OŠ Vrbovec, PŠ Preseka
2. IV. OŠ Bjelovar
3. OŠ Ante Kovačića, Zlatar
4. OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica
5. OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec
6. OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec, PŠ Lučelnica
7. OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko
8. OŠ Barilović
9. OŠ Barilović, PŠ Leskovac Barilovićki
10. OŠ Bedekovčina
11. OŠ Bedenica
12. OŠ Belec
13. OŠ „Braća Radić“, Koprivnica
14. OŠ Breznički Hum
15. OŠ Brezovica
16. OŠ Čavle
17. OŠ Domašinec, Dekanovec
18. OŠ Donja Stubica
19. OŠ Draganići
20. OŠ Dragutina Domjanića, Sv. Ivan Zelina
21. OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb
22. OŠ Đure Prejca, Desinić
23. OŠ „Đuro Ester“, Koprivnica
24. OŠ Franje Serta, Bednja
25. OŠ Gola, PŠ Otočka
26. OŠ Gornje Jesenje
27. OŠ Gornje Vrapče, Zagreb
28. OŠ Gornji Mihaljevec
29. OŠ Hodošan
30. OŠ I. Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko, PŠ Laduč
31. OŠ I. K. Sakcinskog, Ivanec, PŠ Tina Ujevića, Salinovec
32. Oš Ivana Gorana Kovačića, Delnice
33. OŠ Ivana Granđe, Soblinec, PŠ Adamovec
34. OŠ Ivana Perkovca, Šenkovec
35. OŠ Ivana Rangera, Kamenica
36. OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo
37. OŠ Kneginec Gornji, Turčin
38. OŠ Konjščina
39. OŠ Koprivnički Ivanec, Koprivnica
40. OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina
41. OŠ K. Š. Đalski, Donja Zelina, PŠ Nespeš
42. OŠ Ludbreg
43. OŠ Ljubeščica
44. OŠ „Ljudevit Gaj“, Krapina
45. OŠ Mahično
46. OŠ Marija Bistrica
47. OŠ Molve, PŠ Medvedička
48. OŠ Novi Marof
49. OŠ Novi Marof, PŠ Mađarevo
50. Oš Oroslavje
51. OŠ „Petar Zrinski“, Čabar
52. OŠ „Petar Zrinski“, Čabar, PŠ Gerovo
53. OŠ „Petar Zrinski“, Čabar, PŠ Plešce
54. OŠ „Petar Zrinski“, Čabar, PŠ Prezid
55. OŠ „Petar Zrinski“, Čabar, PŠ Tršće
56. OŠ „Petar Zrinski“ Jalžabet
57. OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec
58. OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec, PŠ Mačkovec
59. OŠ Petrijanec
60. OŠ Podturen
61. OŠ Pokupsko
62. OŠ Prof. Franje Viktora Šignjara, Virje
63. OŠ Rude
64. OŠ Rudolfa Strohala, Lokve
65. OŠ Sidonije Rubido-Erdödy, G. Rijeka
66. OŠ Sidonije Rubido-Erdody, G. Rijeka, PŠ Kolarec
67. OŠ „Slava Raškaj“, Ozalj
68. OŠ Sračinec
69. OŠ Sračinec, PŠ Svibovec Podravski
70. OŠ Stjepan Radić, Božjakovina
71. OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad
72. OŠ Strahoninec
73. OŠ Sv. Martin na Muri
74. OŠ Sveti Križ Začretje
75. OŠ Svibovec, Varaždinske Toplice
76. OŠ Šemovec, Trnovec Bartolovečki
77. OŠ Štrigova, PŠ Železna Gora
78. OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
79. OŠ Trnovec
80. OŠ Turnić, Rijeka
81. OŠ Veliki Bukovec
82. OŠ Vidovec
83. OŠ Visoko
84. OŠ „Vladimir Bosnar“, Stubičke Toplice
85. OŠ „Vladimir Nazor“, Budinščina
86. OŠ „Vladimir Nazor“, Sveti Ilija
87. OŠ Vojnić