Radovi koji će biti izvedeni na Smotri

Za javnu izvedbu na završnom događanju Smotre odabrana je 31 pjesma

Na poziv Pučkog otvorenog učilišta Sv. Ivan Zelina za sudjelovanje na 36. Smotri dječjega kajkavskog pjesništva »Dragutin Domjanić« – Sv. Ivan Zelina 2016. odazvalo  se 95 osnovnih škola s ukupno 539 učeničkih radova. Ocjenjivačko povjerenstvo u sastavu dr. sc. Ivo Kalinski (predsjednik), prof. dr. sc. Joža Skok i dr. sc. Božica Pažur za objavu u ovoj zbirci odabralo je 77 radova od kojih je 31 predloženo za javnu izvedbu na završnom događanju Smotre 22. listopada 2016. u Sv. Ivanu Zelini.

Slijed izvedbe radova na Smotri:

  1. Sonce
    Ana Krušić
    7. razred, OŠ „Grigor Vitez“, Sveti Ivan Žabno
    Voditelj: Tomislav Hrebak
  2. Šoping
    Ema Matoš
    2. razred, OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb
    Voditeljica: Tatjana Kukić
  3. Oči
    Tamara Ožvald
    8. razred, OŠ Ante Kovačića, Zlatar
    Voditeljica: Nevenka Šušljek
  4. Goranova popejfka
    Lara Gržinić
    6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Delnice
    Voditeljica: Dragica Majnarić
  5. Zagorska reč
    Chiara Krtak
    8. razred, OŠ Krapinske Toplice
    Voditeljica: Mira Korbar, učiteljica hrvatskog jezika
  6. Žarvi
    Kristina Jurić
    6. razred, OŠ Franje Serta, Bednja
    Voditeljica: Emilija Zagrajski-Maligec, prof.
  7. Moja mama
    Mirela Šargač
    4. razred, OŠ Novi Marof
    Voditeljica: Ljubica Bešenić
  8. Mladi mesec
    Stjepan Dananić
    3. razred, OŠ Ivana Granđe, Soblinec, PŠ Adamovec
    Voditeljica: Ankica Dmejhal
  9. Črlene čižmice
    Dora Fažon
    2. razred, OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec
    Voditeljica: Ladislava Šestak-Horvat
  10. Puh deklu išče
    Sebastijan Sakač
    5. razred, OŠ Ljubeščica
    Voditeljica: Sanja Horžić
  11. Vitar
    Karlo Mady
    5. razred, OŠ Ivana Perkovca, Šenkovec
    Voditeljica: Natalija Dujaković
  12. Senjam sneg
    Jana Krušelj
    1. razred, OŠ Bedekovčina
    Voditeljica: Jadranka Krušelj
  13. Moja mamika
    Dorian Kolman
    3. razred, OŠ Martijanec
    Voditeljica: Anita Pretković
  14. Cajti su prešli
    Helena Dolovčak
    7. razred, OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko
    Voditeljica: Marija Bolšec
  15. Šlape
    Ema Fruk
    3. razred, OŠ „Stjepan Radić“, Božjakovina
    Mentorica: Jasmina Miler
  16. Oko moje hiže
    Dora Nizek
    3. razred, OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina
    Voditeljica: Sandra Grošinić
  17. Pepica
    Ema Horvat
    3. razred, OŠ Mursko Središće, PŠ Peklenica
    Voditeljica: Lidija Škvorc
  18. Kruvek
    Viktoria Hrenić
    2. razred, OŠ Draganići
    Voditeljica: Ivana Fudurić
  19. Vrbe
    Leona Kenđel
    6. razred, OŠ Fran Koncelak, Drnje
    Voditeljica: Nevenka Petrić
  20. Ivanščica i ja
    Laura Črnila
    7. razred, OŠ Vidovec
    Voditeljica: Sanja Biškup, prof.
  21. Zajec
    Larisa Fučkan
    5. razred, OŠ Ksavera Šandora Ðalskog, Donja Zelina
    Voditeljica: Draženka Jarec - Tomorad, prof.
  22. Listek žotek
    Klara Požgaj
    4. razred, OŠ „Vladimir Nazor“, Sveti Ilija
    Voditeljica: Danica Detić
  23. Moja škola
    Ava Magdić
    1. razred, OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica
    Voditeljica: Suzana Hergotić
  24. Oj sim
    Dragana Jakovljević
    2. razred, OŠ Vojnić
    Voditeljica: Anica Globan Kovačić
  25. Pikapolonka
    Lana Zbašnik
    2. razred, OŠ „Petar Zrinski“, Čabar
    Voditeljica: Ivana Lazički-Lipovac, dipl. učiteljica RN
  26. Moj deda, drveni mešter
    Erik Krčmar
    4. razred, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
    Voditeljica: Ljiljana Rinkovec
  27. Je kesne?
    Lea Andrašek
    7. razred, OŠ Breznički Hum
    Voditeljica: Vesna Pucak
  28. Proščeje
    Jakob Trupković
    6. razred, OŠ Gornji Mihaljevec
    Voditeljica: Lidija Novak Levatić, prof.
  29. Žganci
    Leon Bakek
    2. razred, OŠ Oroslavje
    Voditeljica: Snježana Sitarić-Knezić
  30. Tvoji lasi
    Noa Repić
    5. razred, OŠ Ludbreg
    Voditeljica: Nataša Sedlar, prof.
  31. Nesem ti stigla reči
    Franciska Kapitanić
    6. razred, OŠ Molve
    Voditeljica: Marija Halaček, prof.