Škole koje su se odazvale na natječaj

Na natječaj ovogodišnje Smotre odazvalo se 95 osnovnih škola iz svih kajkavskih krajeva.

Abecedni slijed osnovnih škola koje su sudjelovale na natječaju 36. Smotre
(Područne škole natječu se samostalno i neovisno o matičnoj školi!)

  1.    I. OŠ Vrbovec, PŠ Preseka
  2.    II. OŠ Vrbovec  
  3.    OŠ Alojzija Stepinca, Zagreb
  4.    OŠ Antuna Kačića Miošića, Donja Voća, PŠ Antuna Gustava Matoša, Gornja Voća
  5.    OŠ Ante Kovačića, Zlatar
  6.    OŠ "Antun Nemčić Gostovinski", Koprivnica
  7.    OŠ "Antun Nemčić Gostovinski", Koprivnica, PŠ Jagnjedovec
  8.    OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
  9.    OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec
10.    OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko
11.    OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko, PŠ Slatina
12.    OŠ Barilović, PŠ Leskovac Barilovićki
13.    OŠ Bedekovčina  
14.    OŠ Belec  
15.    OŠ "Braća Radić", Koprivnica
16.    OŠ Breznički Hum  
17.    OŠ Brod Moravice  
18.    OŠ Domašinec, Dekanovec
19.    OŠ Donja Stubica  
20.    OŠ Donji Kraljevec  
21.    OŠ Draganići  
22.    OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina
23.    OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina, PŠ Komin
24.    OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina, PŠ Prepolno
25.    OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja
26.    OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb
27.    OŠ Ðure Prejca, Desinić
28.    OŠ "Ðuro Ester", Koprivnica
29.    OŠ "Fran Koncelak", Drnje
30.    OŠ Franje Serta, Bednja
31.    OŠ Franje Viktora Šignjara, Virje
32.    OŠ Galdovo, Sisak
33.    OŠ Gola, PŠ Otočka
34.    OŠ Gornje Jesenje  
35.    OŠ Gornji Mihaljevec, Macinec
36.    OŠ Grigor Vitez, Sveti Ivan Žabno
37.    OŠ Hodošan, Donji Kraljevec
38.    OŠ "Ivan Benković", Dugo Selo
39.    OŠ Ivana Gorana Kovačića, Delnice
40.    OŠ Ivana Granđe, Soblinec, PŠ Dragutina Domjanića, Adamovec
41.    OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec, PŠ Tina Ujevića, Salinovec
42.    OŠ Ivana Perkovca, Šenkovec
43.    OŠ Jakovlje  
44.    OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo
45.    OŠ Konjščina  
46.    OŠ Krapinske Toplice  
47.    OŠ Ksavera Šandora Ðalskog, Donja Zelina
48.    OŠ Legrad  
49.    OŠ Ludbreg  
50.    OŠ Ljubešćica  
51.    OŠ "Ljudevit Gaj", Krapina
52.    OŠ "Ljudevit Gaj", Krapina, PŠ Donja Šemnica
53.    OŠ "Ljudevit Gaj", Mihovljan, PŠ Novi Golubovec
54.    OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
55.    OŠ Mahično, Karlovac
56.    OŠ Martijanec  
57.    OŠ Mate Lovraka, Petrinja
58.    OŠ "Mihovil Pavlek Miškina", Ðelekovec
59.    OŠ Molve  
60.    OŠ Mursko Središće, PŠ Peklenica
61.    OŠ Novi Marof  
62.    OŠ Oroslavlje  
63.    OŠ "Petar Zrinski", Čabar
64.    OŠ "Petar Zrinski", Čabar, PŠ Gerovo
65.    OŠ "Petar Zrinski", Čabar, PŠ Plešce
66.    OŠ "Petar Zrinski", Čabar, PŠ Prezid
67.    OŠ "Petar Zrinski", Čabar, PŠ Tršće
68.    OŠ "Petar Zrinski", Šenkovec
69.    OŠ "Petar Zrinski", Šenkovec, PŠ Mačkovec
70.    OŠ Petrijanec  
71.    OŠ Rudolfa Strohala, Lokve
72.    OŠ Rugvica, Dugo Selo
73.    OŠ Side Košutić, Radoboj, PŠ Jazvine
74.    OŠ "Sidonije Rubido Erdödy", Gornja Rijeka
75.    OŠ Skrad  
76.    OŠ "Slava Raškaj", Ozalj
77.    OŠ Slavka Kolara, Kravarsko
78.    OŠ Sračinec  
79.    OŠ "Stjepan Radić", Božjakovina
80.    OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad
81.    OŠ Strahoninec, Čakovec
82.    OŠ Stubičke Toplice  
83.    OŠ Sveta Marija  
84.    OŠ Sveti Križ Začretje  
85.    OŠ Sveti Martin na Muri  
86.    OŠ Šemovec, Trnovec Bartolovečki
87.    OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
88.    OŠ Veliki Bukovec  
89.    OŠ Vidovec  
90.    OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli
91.    OŠ "Vladimir Nazor", Budinščina
92.    OŠ "Vladimir Nazor", Sveti Ilija
93.    OŠ Vojnić  
94.    OŠ Vugrovec, Kašina
95.    OŠ Vukovina, Gornje Podotočje