Video zapisi 34. Smotre dječjeg kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić"

nagrada-mateja lisak

Pjesme izvedene na 34. Smotri dječjeg kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić" - Sv. Ivan Zelina 2014. donosimo u obliku kratkih video zapisa.

Nadamo se da ćete uživati!

Za gledanje video klipića u Vašem Internet pregledniku mora biti instaliran i omogućen
Adobe Flash Player!

Moja domovina Hižica Tak lepi je doan
Ida Rupčić,
2. razred
OŠ "Braća Radić", Koprivnica
Voditeljica:
Marija Petras
Tina Odobašić,
4. razred
OŠ "Đuro Ester", Koprivnica
Voditeljica:
Nikolina Sabolić
Martin Vine,
8. razred
OŠ Brezovica
Voditeljica:
Mirjana Rajter
Recitira:
Matea Šporčić
Ida Rupcic Tina Odobasic Tak lepi je doan

 

Jest s`n s`mo dejklca Naša šuma Strašilu
Marija Magdalena Karlović, 7. razred
OŠ I. G. Kovačića,
Delnice
Voditeljica: 
Dragica Majnarić
Antonija Kovač, 
6. razred
OŠ Domašinec
Voditeljica:
Nina Zrna Pintarić
Mia Šokman,
6. razred
OŠ Sračinec
Voditeljica:
Mirela Briševac
Jest sn smo dejklca Antonija Kovac Mia sokman

 

Zemla Pilipar Črlena roža
Kaja Novak,
6. razred
OŠ Sv. Martin na Muri
Voditeljica:
Sanja Novinščak
Marta Kučko,
4. razred
OŠ Donja Stubica
Voditeljica:
Danica Pelko, prof.
Natalija Sedlar,
3. razred
OŠ Dragutina Domjanića, 
Sv. Ivan Zelina
Voditeljica:
Sandra Grošinić
Kaja Novak Marta Kucko Natalija Sedlar

 

Dežđ v Zeline Teške Lete
Matea Brgles,
6. razred
OŠ Ksavera Šandora Đalskog,
Donja Zelina
Voditeljica: Irena Skopljak Barić, prof.
Mateja Lisak,
8. razred
OŠ Marija Bistrica
Voditeljica:
Melita Petriš Banovec
Lorena Kapitan,
2. razred
OŠ "Vladimir Nazor",
Budinščina
Voditeljica:
Jasmina Čukelj
Matea Brgles Mateja Lisak Lorena Kapitan

 

Cvetek v babičinem vrtu Sreča Čirišja
Robert Gorupec,
5. razred
OŠ Oroslavje
Voditeljica:
Vesnica Kantoci
Mirela Šargač,
2. razred
OŠ Novi Marof
Voditeljica:
Ljubica Bešenić

Patricija Lukić,
6. razred
OŠ Ivana Perkovca,
Šenkovec
Voditeljica:
Jasna Horvat
Recitira:
Terezija Lukić

Robert Gorupec Mirela sargac cirisja

 

Vrabec Oblaki Lostavica
Lovro Zenko,
6. razred
OŠ Ivana Granđe, Soblinec,
PŠ Adamovec
Voditeljica:
Vesna Martinuš
Dominik Gregorina,
4. razred
OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb
Voditeljica:
Tatjana Kukić
Nika Vrbanić,
3. razred
OŠ Veliki Bukovec
Voditeljica:
Gordana Kovaček
Lovro Zenko Dominik Gregorina Lostavica

 

Kom to idu farbe Lastavice boju odletele Ke sen bua majhna
David Paska,
6. razred
OŠ Ivana Rangera, Kamenica
Voditeljica:
Mirjana Posavec
Sara Juriša,
5. razred
OŠ "Vladimir Nazor", Sveti Ilija
Voditeljica:
Nikolina Cikač
Meri Zbašnik,
6. razred
OŠ "Petar Zrinski", Čabar,
PŠ Tršće
Voditeljica:
Ingrid Žorž, prof.
David Paska Sara Jurisa Meri Zbasnik

 

Božekova ofčica Kečka Videl sem leptireka
Katja Sedmak,
3. razred
OŠ dr. Vinka Žganca,
Vratišinec
Voditeljica:
Daliborka Tuksar
Martina Vidoš,
5. razred
OŠ "Stjepan Radić", Božjakovina
Voditeljica:
Biserka Fruk
Damjan Ivanjko,
6. razred
OŠ Kneginec Gornji, Turčin
Voditeljica:
Željka Gregur
Katja Sedmak Martina Vidos Damjan Ivanjko

 

Da sem mali mraf
Naša stora mama Selska jesen
Klara Ivanek,
6. razred
OŠ Ljubeščica
Voditeljica:
Sanja Horžić
Maria Žokalj,
6. razred
OŠ Donji Kraljevec
Voditeljica:
Dubravka Horvat
Gabrijel Kuček,
5. razred
OŠ Legrad
Voditeljica:
Jelena Okić-Premec
Klara Ivanek Maria zokalj Gabrijel Kucek

 

Kumaj čakan Zima
Da son ja učiteljca
Ema Arih,
5. razred
OŠ "Petar Zrinski", Čabar, PŠ Gerovo
Voditeljica:
Sanja Klarić, prof.
Dora Culej,
1. razred
OŠ "Petar Zrinski", Šenkovec
Voditeljica:
Jasminka Mesarić
Gloria Crnković,
4. razred
OŠ Brod Moravice
Voditeljica:
Dijana Arbanas
Ema Arih Dora Culej Gloria Crnkovic

 

Mama Lubav Pun kufer mi je sega
Laura Baronić,
6. razred
OŠ "Fran Koncelak", Drnje
Voditeljica:
Nevenka Petrić
Nikolina Lendl,
5. razred
OŠ Bisag
Voditeljica:
Sanja Mamić
Matea Havaić,
7. razred
OŠ Ludbreg
Voditeljica:
Ljudmila Kladić, prof.
Laura Baronic Nikolina Lendl Matea Havaic

Ispis